Başkanın Mektubu

Dostlarım Merhaba

Öncelikle Ülkemizde ve Dünya’da çok farklı duyguların yaşandığı bir dönem içerisinde bulunmaktayız. Covid-19 Salgını; Tüm Dünya üzerinde etkili olmak suretiyle birçok yaşamsal, ekonomik ve toplumsal değişikliklerin uygulanmasına sebep oldu.

Başta Geçmiş Dönem Başkanımız Erdal Atılgan ve Sevgili Sibel olmak üzere böylesine hareketli bir dönem içerisinde, emeği geçen tüm Yönetim Kuruluna çalışmaları nedeniyle sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Paul Harris’ten bu yana değişimi çok fazla olan ROTARY çarkının ve sisteminin yenilenmesi, devinimi ile ilgili hareketlilikleri Uluslararası Rotary Başkanı Holger KNAACK sesleniş konuşmasında çok belirgin bir şekilde ortaya koymuştur. Bende bu kapsamda sizlerin onayları ile birlikte daha saydam, güvenilir bir yönetim, bağlılık ve sadakat içeren dostluğu inşa etmeye çalışacağım.

Yoğun ve çok çeşitli projelerin varlığı ile birlikte; Dönem Guvernörümüz Serhan ANTALYALI; Ülkemizin Rotary Vakfı Bağış miktarının çok düşük seviyelerde olduğunu ve bu kapsamdaki birçok gelişmemiş ülkelerin dahi altında bulunduğunu konuşmalarında belirtilmiştir.

Amacım 22 yılı aşan bir geçmişe sahip Kulübümüzdeki Paul Harris Dostu sayısını arttırmak olacaktır. Hedefimiz 10 üyesi olan bu dostluk grubunun kulübümüzdeki sayısını ilk etapta 15 kişiye, kademeli olarak ta 25 ve nihayetinde % 100 Paul Harris Dostu Kulüp haline gelmek olmalıdır.

Tüm bunları uygulayabilmek için sizlerin desteğine mutlak surette ihtiyaç duyacağım. Gelecekteki 3 yılın çalışmalarında ana düşüncem; görevini tam olarak yerine getirecek ÇAĞDAŞ, MODERN YAPIYA UYGUN, GELİŞİME AÇIK PROJE VE ETKİNLİKLER içeren STRATEJİK PLAN ile birlikte SİNERJİK Takım Çalışmasına yatkın bir kulüp oluşturmaktır.

Hep birlikte MUTLULUĞUN RESMİNİ YAPABİLMEK düşüncesiyle sağlık, sıhhat ve afiyet dolu bir dönemi birlikte eğlenerek yaşamak, yaşatmak istiyoruz.

OLİMPOS ROTARY KULÜBÜ YÖNETİM KURULU ADINA

Rotaryen Sevgi ve Saygılarımla,

Rtn. Kerim Tükenmez /2020-2021 Dönem Başkanı 

Kerim Tükenmez & Hülya

TOPLANTILARIMIZ
değerli dostlarımız, Antalya Rotary Kulüpleri Intercity toplantısı 30 ...
• 20 Ağustos 2021 Cuma günü saat 12.30 da gerçekleşecek ...
>> Tüm toplantıları gör
TOPLANTI YER VE SAATİ
Zaman : 2. ve 4. Perşembe Saat : 12:30
Yer : Akra Hotel, /Antalya
2016-2017 YÖNETİM KURULU
2021-2022Dönem Başkanı
Rtn. Güneş Çankaya
2021-2022Asbaşkan
Rtn. Hande Yurdakul
2021-2022Kulüp Sekreteri
Rtn. Emrah Karaardıç
2021-2022Sayman
Rtn. Nagihan Barbaros
2021 - 2022Toplantı Sorumlusu
Rtn. Özlem Gözaçan Biçer
2021-2022GDB & Direktör
Rtn. Kerim Tükenmez