Başkanın Mektubu

Dostlarım Merhaba,

Öncelikle Başkanlığı devraldığım Sevgili Başkanım Mazhar Soykam ve Bahar’a kulübümüze katkıları için çok teşekkür ediyorum.

Biz uzun yıllar birlikte olan, genleri çok güçlü bir kulübüz. Bu genlerin oluşmasında büyük emekleri olan tüm geçmiş dönem başkanlarımı kutluyorum. Bu bir hizmet ve bayrak yarışı, dün sizlerdeydi, bugün sıra bende. Büyük bir gururla aldığım bu bayrağı en iyi şekilde taşıyıp kulübüme güzel, hatırlanacak, başarılı bir Rotary dönemi yaşatmak en büyük arzum.

Yine insana dokunan, topluma faydalı projeler yapmak, birlikteliğimizi ve dostluğumuzu pekiştirmek, en büyük hedefim olacaktır.

Bir şemsiyenin koruyuculuğunu, bir kırlangıcın çalışkanlığını ve vefasını taşıyacak, hiç eksiltmeyeceğiz. Bir köprü gibi birleştirici olacağız ve o köprülerle insanlara ulaşacağız.

Hakan Karaalioğlu Guvernörümüzün hedeflediği gibi «Eğitim şart, kültür gerekli, sanatsa vazgeçilmezimiz olacak. Hayatta herşeyin bir hikayesi olduğuna inanıyorum. Benimde Olimpos Rotary başkanlığının güzel, anlamlı ve hatırlanır bir hikayesi olsun istiyorum. Umarım siz değerli dostlarımın büyük destekleri ve katkıları ile güzel bir hikaye yazar ve yaşarız.

Bu hedefler varmada, bu yolda yürümede, en büyük desteğimiz her zaman olduğu gibi siz değerli dostlarımız olacaksınız. Sizlere şimdiden teşekkür ediyorum.

Rotary nin Dünyayı Birleştiren döneminde, sağlıkla mutlulukla ve Olimpos Rotary ile kalın.

Rotaryen Sevgi ve Saygılarımla,

2019 - 2020 Dönem Başkanı Rtn. Erdal ATILGAN

TOPLANTILARIMIZ
 Olağan toplantımız 9 ocak 2020 Perşembe günü saat 12:30 da A...
Dönemimizin 12. toplantısını 26 Aralık akşamı yeni yıl kutlaması e...
>> Tüm toplantıları gör
TOPLANTI YER VE SAATİ
Zaman : 2. ve 4. Perşembe Saat : 12:30
Yer : Akra Hotel, /Antalya
2016-2017 YÖNETİM KURULU
2019 - 2020Dönem Başkanı
Rtn. Erdal Atılgan
2019-2020As Başkan
Rtn. Kerim Tükenmez
2019-2020Kulüp Sekreteri
Rtn. Senem Sisli
2019-2020Sayman
Rtn. Süreyya Eroğlu Bilgin
2019-2020Üye (GDB)
Rtn. Serdar İlkmen